برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: شرکت ارمان 09125452330 مهدوی
 09121869250 بیات

چه ویژگی‌هایی ما را متمایز می‌کند؟


شرکت آرمان این امکانات را دارد که ارزنده ترین خدمات را با نازلترین قیمت و کمترین زمان در خدمت شما عزیزان قرار دهد و در صورت هر گونه اشگالی در اسرع وقت تعویض میگردد
و هزینه حمل ونقل به عهده شرکت ارمان میباشد.

لیست اقلام ما شامل:خوان،میز،کانتر،صندلی های فلزی و پلاستیکی،انواع قفسه و کمد،یخچال،آب سرد کن و آب گرم کن،…DVD،پروژکشن،کفپوش،جاکاتالوگی،موکت،نمایشگر LED ،مبل یک نفرهو دو نفره،صندلی کانتر.

 

لازم به توضیح می باشد قیمت های ارائه شده از سوی شرکت آرمان کاملا رقابتی و مناسب است و وسایل ارسال شده در حد نو و بعضا نو میباشد و بازرسی های لازم توسط کارشناسان شرکت قبل از ارسال انجام می پذیرد.

 

شرکت آرمان با تجربه چندین ساله در امور نمایشگاهی و کارمندان مجرب و متخصص، افتحار دارد خدمات مناسب را با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان ارائه نماید.

 

حضور پررنگ در نمایشگاه های داخلی و خارجی مقوله بسیار مهمی برای شرکت ها می باشد تا با تبدیل غرفه های خود به مکان خاص بهترین تاثیر گذاری را برای معرفی محصولات و خدمات خود ایجاد نماید و ضمننمایش قدرت لا تاثیر بر ضمیر ناخداگاه مخاطبان بتواند سهم بیشتری ار بازار را کسب نماید و این امر باعث می شود تا شما در میان صد ها و یا هزاران نفر از غرفه داران و بازدید کنندگان به یاد ماندنی تر شوید و نتایح هیجان انگیزتری را بدست آورید.

 

 

غرفه سازی ارزان

غرفه سازی نمایشگاهی ابزاری قدرتمند.زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح واجرای منحصر به فرد پیمانکار برای نمایش انواع فعالیت هاو تکنیک های فروش است .برای داشتن یک حضور موفق در نمایشگاه میتوان با کمک مشاوران و طراحان غرفه خود را به مکانی خاص برای جذب بازدید کنندگان تبدیل کرد .در طراحی غرفه نمایشگاهی خلاقیت در طرح . ظرافت و زیبایی در کنار بهره گیری از سازه های مرغوب و متریال های روز دنیا مهمترین شاخصه یک پروژه منحصر به فرد است که شرکت ارمان با رعایت کلیه ملزومات شما را در رسیدن به این هدف یاری میکند .

کف سازی غرفه و پارکت

از کف سازی میتوان برای زیبایی و متمایز بودن غرفه نمایشگاهی بهره گرفت.کف سازی موقت غرفه نمایشگاهی در کمترین زمان قابل اجرا میباشد.

میتوان از سیستم کف سازی نمایشگاهی برای مجزا کردن سطح غرفه نمایشگاهی از کف یکنواخت نمایشگاه استفاده نمود.شرکت ارمان کف سازی غرفه را توسط باکس های چوبی 10 سانتی انجام میدهد در کف سازی این امکان وجود دارد که ارتفاع غرفه به اندازه دلخواه غرفه دار در بیاید و غرفه نمایشگاهی را توسط کف سازی انجام شده در بین سایر غرفه های نمایشگاهی به صورت خاص درآورد.

تجهیزات نمایشگاهی

لیست اقلام ما شامل:انواع مبلمان .ال ای دی .میز و صندلی .صندلی کنفرانسی .پیشخوان،میز،کانتر،صندلی های چرمی،یخچال،آب سرد کن و آب گرم کنDVD،پروژکشن،جاکاتالوگی،موکت،،صندلی کانتر.پاروان .راه بند تشریفات .انواع ویترین گردان و بلند.میز جکدار.استند نمایش محصول.پایه چرخدار ال سی دی و ال ای دی.پنکه.کولر.چای ساز و...........

املاک ویژه

عکس های تجهیزات نمایشگاهی

جدیدترین فایل‌های املاک