غرفه ها و انتخاب آنها

غرفه ها و انتخاب آنها در نمایشگاه:

نکاتی که باید در طراحی غرفه در نظر بگیریم که در سایت گوگل میتوانید این را سرچ کنید در مرحله اول شماره و موقعیت غرفه در نمایشگاه و دوم انتخاب غرفه با مساحت متناسب با لوازم مورد ارائه و سوم  معرفی نامه های کامل به صور دلخواه  از کالای نمایشی.

نکته دیگری که در اجاره غرفه باید دقت کنید این است که از دو الی سه ماه قبل برای اجاره اقدام کنید چرا که هرقدر به تاریخ نمایشگاه نزدیک شوید غرفه هایی باقی می ماند که هم از نظر مکانی مناسب نیستند و هم قیمت بالایی دارند.

باید در نمایشگاههای خارجی به این نکته دقت بالایی داشته باشیم که ظاهر غرفه ما چهره واقعی ما را نشان می دهد و باید طوری طراحی شود که دریافت اعتبار کافی را از دید متقاضیان تضمین کند.نمونه کار فراموش نشود.اگر کالای نماشی شما قابل روشن شدن است آن را به کار بیاندازید تا مردم با نحوه کار و کیفیت آن اغز نزدیک و به صورت ملموس آشنا شوند.

با در نظر گرفتن زیبایی غرفه سازی در کمترین زمان ممکن آنرا تجهیز و آماده کنید.طوری غرفه را بیارایید که مردم ناخودآگاه توجهشان به در و دیوار غرفه به جای توجه به کالای نمایشی شما معطوف نشود.این چیدمان باید طوری باشد که بخش های مختلف غرفه را متفاوت نشان دهد.          

کارکنانی را برای غرفه تان منظور کنید که اطلاعات کافی درباره محصول داشته باشند و از روابط عمومی و اجتماعی خوبی برخوردار باشند چرا که آنها هستند که باعث علاقه مندی در بازدید کننده ها می شوند.آنها باید از امکانات نمایشگاه و مکانهای موجود در آن مطلع باشند و بهتر این است که یک نفر از آنها مسئولیت نظم غرفه را برعهده گیرد چرا که این موضوع به دلیل ایجاد دید مناسب جزو مهترین موضوعات در تجهیز غرفه های نمایشگاهی محسوب می شود.