بدانید از لوازم و اجاره تجهیزات نمایشگاهی در غرفه سازی

بدانید از لوازم و اجاره تجهیزات نمایشگاهی در غرفه سازی

 

دلایل بسیاری برای برگزاری یک نمایشگاه وجود دارد و به طور معمول برای تبادل تفکرات افراد، برقراری رابطه با گروه های مختلف کاری و ... می باشد. برخی از افراد برای بالا بردن فروش خود و آشنایی مشتریان با محصولاتشان اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی می کنند. اولین مرحله برای این کار غرفه سازی و آماده کردن تجهیزات نمایشگاهی است.

بی شک تاکنون نمایشگاه های مختلف را دیده اید. هنگام شرکت کردن در غرفه ها نحوه ی تبادل و ارتباط خریدار و فروشنده، ایده ها و تفکرهای گوناگون صاحبان کسب و کار کاملا واضح است. آن ها به منظور به نمایش گذاشتن و معرفی محصولات خود اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی و اجاره ی غرفه و برگزاری تجهیزات نمایشگاهی می کنند.

لوازم و تجهیزات نمایشگاهی

پیش تر به این موضوع پرداخته شد که صاحبان کسب و کار با هدف هایی مشترک مانند فروش محصولات، جذب سرمایه گذار و ... پا به این عرصه می گذارند. برای شروع و چیدمان یک غرفه به اجاره تجهیزات نمایشگاهی لازم است. این کار به صورت اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز میسر خواهد بود. لوازمی که در هر غرفه وجود دارد دارای انواع مختلفی است و بسته به نیاز صاحبان کسب و کار تجهیزات نمایشگاهی خریده یا اجاره تجهیزات نمایشگاهی می شوند.

 

انواع لوازم و تجهیزات نمایشگاهی 

یکی از عواملی که در جذب مشتریان در غرفه های نمایشگاهی تاثیر مثبت دارد، نحوه ی انتخاب تجهیزات نمایشگاهی می باشد. اجاره تجهیزات نمایشگاهی می تواند شامل موارد گوناگونی مانند پذیرایی، میز و صندلی، خوراکی و ... باشد. سرمایش و گرمایش یک غرفه ی نمایشگاهی نیز بسیار مهم است. زیرا مشتریان باید هنگام حضور در غرفه احساس راحتی داشته باشند. لوازمی که برای پذیرای کردن از مشتری ها و همچنین کارکنان غرفه می باشد نیز باید به درستی انخاب شود.

اندازه ی غرفه ی نمایشگاهی بی شک در انتخاب تجهیزات نمایشگاهی تاثیر دارد. اگر دارای غرفه هایی بزرگ تر هستید از میز کنفرانس و صندلی برای تاثیر بیشتر کارتان و جلوه ی بهتر آن استفاده کنید. لوازمی که برای پذیرایی می باشند شامل آب سرد کن، یخچال نمایشگاهی، چای ساز و ... هستند.

موضوعی که در اجاره تجهیزات نمایشگاهی مهم است مربوط به تبلیغات می باشد. این محصولات قابل اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز هستند. برای مثال می توانید به اجاره تجهیزات نمایشگاهی مانند ال سی دی و هرآنچه برای تبلیغات شما موثر است، روی بیاورید. چاپ کاتالوگ های خود را هرگز پیش از حضور در نمایشگاه فراموش نکنید.

این ملزومات که غرفه سازی یا غرفه آرایی نامیده میشود تاثیر زیادی در پیشترفت غرفه شرکت دارد.

این مسئله روشن است که نمای غرفه و کیفیت غرفه سازی و همچنین دکور زیبای غرفه می تواند نظر بازدید کنندگان را به خود جلب می کند، زیرا ممکن است غرفه های کناری محصولی مشابه با محصول شما ارائه دهند پس بایستی غرفه سازی شما نظر مشتری را بیشتر جلب کند. همچنین غرفه شما باید به درستی محصولی که ارائه می دهید را نمایان کند تا نتیجه مثبت از شرکت در نمایشگاه را بگیرید.

به غیر از بحث زیبایی غرفه سازی، اهمیت کاربرد آن نیز امری مهم است. بخاطر اینکه محیط کوچک است و همین طور برای هر متر مربع هزینه پرداخت شده است و همین طور شرکت ها می خواهند از تمام فضای غرفه استفاده کنند. د رصورتی که غرفه سازی مدرن نیز هزینه بر است.بنابراین بایستی خدمات مربوط به غرفه سازی با قیمت مناسب همچنین داشتن طراحان خوب برای ایجاد غرفه ای خاص برای ارائه محصول پیدا کرد. قبل از بستن قرارداد حتما نمونه کار های آنها را در وبسایتشان ببینید.

شرکت آرمان جزو بهترین های ایران در صنعت غرفه سازی می باشد و دارای امتیاز بالا در غرفه سازی است. این شرکت متاقبلا طرح های مدرن و خاص و غیر کپی را برای مشتریان ارائه می دهد و چون سابقه کار دارند برای شما غرفه متناسب طراحی می کنند.

کاتالوگ هایی که در غرفه های نمایشگاهی افراد بر روی استندهایی مخصوص قرار می گیرند در جذب مشتری و کشیده شدن آن ها به سمت غرفه ی شما بسیار مهم است. در مرحله ی بعدی میز اطلاعات یا کانتر برای ارتباط و گفت و گو با مشتری در نتقاعد کردن آن ها بی تاثیر نیست.

تجهیزات اداری نیز جرء اجاره تجهیزات نمایشگاهی هستند که تقریبا برای تمام غرفه ها ضروری است.  به عنوان مثال رایانه، ماشین حساب، پرینتر و ... تلفن نیز جزء تجهیزات نمایشگاهی می باشد که برای ارتباط کارکنان با یکدیگر در بخش های گوناگون ضروری است.

 

اجاره تجهیزات نمایشگاهی و لوازم مربوط به آن

برخی از افراد توانایی هزینه ی خرید تجهیزات نمایشگاهی را ندارند. اصلا جای نگرانی نیست زیرا اجاره تجهیزات نمایشگاهی نیز در دسترس است. به این صورت که با صرف هزینه ای کمتر به احتیاجات خود در غرفه ی نمایشگاهی دست خواهید یافت.

لوازم و تجهیزات نمایشگاهی برای دکوراسیون داخلی غرفه

دکوراسیون داخلی از جمله مواردی است که نباید آن را در تاثیرگذاری نمایش محصولات خود بی تاثیر بشمارید. استفاده از کف پوش هایی نرم، قفسه های رنگارنگ، ویترین و لوازم دیگر که به طراحی داخلی غرفه ی شما مربوط است را نباید از قلم بیندازید. در صورت فضا داشتن غرفه می توانید از مبلمان چرم نیز استفاده کنید. اگر غرفه ی شما دارای بخش های گوناگونی می باشد، پارتیشن بندی به کمکتان خواهد آمد. بدین صورت که تجهیزات نمایشگاهی هر بخش را در جای مربوطه قرار دهید.

منبع: تجهیزات نمایشگاهی

 

دسته ها: حتما بخوانید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.