اجاره تجهیزات نمایشگاهی و طراحی مدرن غرفه سازی برای معرفی کسب و کار

اجاره تجهیزات نمایشگاهی و طراحی مدرن غرفه سازی برای معرفی کسب و کار

 

برگزاری نمایشگاه های بین المللی نقش بسیار مهمی در کسب و کار امروزی دارد. امروزه افراد بسیاری برای معرفی کالاهای خود از تجهیزات نمایشگاهی و یا اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده می کنند که این کار بی اثر نبوده است. عوامل بسیاری در اجرا و برگزاری یک نمایشگاه خوب تاثیر دارند که یکی از مهم ترین و اصلی ترین ان ها غرفه سازی مدرن و شیک و اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد. این عمل بی شک برای جذب مخاطبین امری ضروری است.

با کمی جست و جو می توانید مراکز مربوطه در این زمینه را پیدا کرده و درنهایت بهترین تجهیزات نمایشگاهی را با قیمت مناسب اجاره کنید. دیگر نگران هزینه ی مربوط به خرید کالا نباشید و تنها لازم است با سرمایه ای اندک اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی با قیمت های مناسب تر کنید. از لحاظ اقتصادی اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی مقرون به صرفه تر است. در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با تجهیزات نمایشگاهی  بیشتر آشنا کنیم.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی به جای خرید آن ها :

سه مسئله در خصوص اجاره  تجهیزات نمایشگاهی مطرح است که موجب شده است افراد بسیاری به جای خرید آن ها اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کنند:

  1. هزینه ی گزاف خرید تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی: خرید کالا و اقلامی که در غرفه سازی و تجهیزات نمایشگاهی به کار می رود هزینه ی زیادی را برای مشتریان به همراه می آورد و بسیاری از آن ها بودجه ی کافی برای انجام این کار را ندارند بنابراین به اجاره تجهیزات نمایشگاهی و دکوراسیونی شیک رو می آورند. هرچه دکوراسیون نمایشگاه ها سفارشی تر باشد به مراتب قیمت کار نیز بالاتر می رود. ممکن است افراد مجبور شوند دکوراسیونی ساده برای نمایشگاه درنظر بگیرند تا هزینه ها کاهش پیدا کند.
  2. محل نگهداری از کالاها: فرض کنید که کالاهای مورد نیاز نمایشگاه خود را خریداریکردید و اکنون نمایشگاه شما تمام شده است. حال با این همه کالا چه خواهید کرد و آن ها را در کجا نگهداری خواهید کرد. وجود یک انبار تمیز و استاندار برای ذخیره ی کالاها الزامی است که متاسفانه همه ی مشتریان این شرایط را ندارند. بنابراین کالاها صدمه خواهند دید.
  3. نکته ی سوم این است که حتی اگر فضایی برای سالم نگه داشتن کالاها داشته باشید، با قدیمی شدن مدل آن ها چه خواهید کرد؟ روز به روز کالاهای شیک در این خصوص وارد بازار می شوند و طراحی های جدیدتری صورت می گیرد که جای مدل های قدیمی را می گیرد. درنتیجه بهترین روش که همیشه به مشتریان و هنرجویان کسب و کار جدید توصیه می شود، اجاره تجهیزات نمایشگاهی می باشد.

جذب بازدید کنندگان نمایشگاه با تجهیزات غرفه آرایی :

تجهیزات غرفه سازی که در نمایشگاه ها استفاده می شود تاثیر بسزایی در حفظ برند و جذب مشتریان خواهد داشت. با داشتن دکوراسیون شیک که مرتبط با مضمون نمایشگاه شما است می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی باید به صورت حرفه ای طراحی شود و علاوه بر مرتبط بودن مضمون از لحاظ بصری نیز نتیجه ی خوبی به همراه داشته باشد. امروزه معماری های زیبایی در غرفه آرایی ها صورت می گیرد که به طور کامل فضا را از دیگر غرفه ها مجزا می کند.

تجهیزات نورپردازی برای نمایشگاه ها :

اولین مسئله ای که موجب جذب مشتریان به سمت غرفه ی شما می باشد نورپردازی درست و صحیح نمایشگاه شما است. تجربه ثابت کرده است که این کار سبب جلب توجه مشتریان می شود. هنگامی که می خواهید برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی اقدام کنید حتما مسئله ی نورپردازی نمایشگاه را نیز درنظر بگیرید. زیرا اگر هم دکوراسیونی شیک و زیبا داشته باشید، بدو نورپردازی مناسب عملا بی فایده خواهد بود. بسیاری از افرادی که در زمینه ی تجهیزات نمایشگاهی فعالیت می کنند، خود مسائل مربوط به نورپردازی را نیز انجام می دهند.

اجاره تجهیزات نمایشگاهی از سایت آرمان :

سایت آرمان بهترین کالاها را در زمینه ی اجاره تجهیزات نمایشگاهی در اختیار شما قرار می دهد و اقدامات گوناگونی برای چیدمان نمایشگاه شما انجام می دهد. تجهیزاتی که آرمان برای مشتریان انجام می دهد عبارتند از:

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

اجاره تلویزیون های شهری نمایشگاه

اجاره تجهیزات پذیرایی برای نمایشگاه

اجاره تجهیزات غرفه سازی

اجاره وسایل نمایشگاهی

کرایه میز و صندلی و استند

اجاره تجهیزات نورپردازی

وسایل نمایشگاه برای اجاره

طراحی مدرن غرفه  سازی برای قسمت های گوناگون نمایشگاه بخش اول:

همان گونه که مشاهده کرده اید و می دانید نمایشگاه ها از بخش های مختلفی ساخته شده اند همان طور که می دانید هرغرفه بایستی در بخش مربوط به خود در نمایشگاه مستقر شود و پس از مشخص شدن مکان غرفه باید به طراحی آن پرداخت. بخش های مختلف نمایشگاه معمولا شامل:

طراحی مدرن غرفه نمایشگاه

    بخش های آموزشی

    بخش های فنی

    بخش های تعاونی و مشاوران حرفه ای و زبده

    بخش های انجمنی

    معرفی و ارائه بروشور ها و فایل های گوناگون درباره ی فعالیت های غرفه

    کارگاه های آموزشی

    تولید کنندگان

    توزیع کنندگان

    کمپانی های فعال در زمینه های مرتبط

    شرکت های معتبر

    کارآفرینان

    توسعه دهندگان

    بخش های رسانه ای

 

نکاتی برای طراحی مدرن غرفه نمایشگاه:

به مطلوب ترین جایگاه مکانی رسیدن و چیدن صحیح محصولات:مهمترین موضوع برای طراح این است که یک موقعیت عالی و مساحت خوب برای غرفه پیدا کند.  زیرا که هر چه مساحت بزرگتر باشد دست طراح برای طراحی و غرفه سازی مدرن باز تر است. بعد از اینکه مطلوب ترین موقیعت مکانی را یافتید بایستی یک طرح بسیار جذاب و متناسب با فعالیت شما برای قرار دادن محصولات پیاده کنید. همان طور که میدانید غرفه سازی نقش مهمی در رسیدن به هدف شما برای حضور در نمایشگاه دارد. توجه کنید که طراحی اتان در همان اندازه که مسئولان برگزاری تعیین کردند باشد و در همان ابعاد غرفه سازی را شروع کنید.


      ساده بی اندیشید:

ساده اندیشی در قاعده ی طراحی مدرن غرفه سازی از اهمیت بالا و ویژه ای برخوردار است. در حقیقت برای به کار گیری یک طرح مدرن برای غرفه سازی هیچ وقت به دنبال مفاهیم خاص و غیر قابل فهم و فلسفی و شلوغ لازم نیست بروید. در عصر امروزه نیز بهترین طراح به نام ترینانها در همه ی کار های خود از الگو های ساده و با دیدی بسیار ساده ولی مفید غرفه سازی می کند و واقعا از این طراح ها استقبال زیادی شده. برای اینکه طرح جدید و مطلوبی پیاده کنید کافیه فقط ذهن خود را خالی از همه چیز کنید و تنها به زمینه ی کاری مورد نظرتان فکر کنید تا مطلوب ترین کار را برای غرفه سازی به مشتری خود ارائه دهید.

    توجه ی ویژه ای به رنگ ها کنید: اگر قصد دارید طراحی جدیدی و خاصی داشته باشید بدانید که نفوذ و تاثیرپذیری رنگ ها بر مخاطبان و بازدید کنندگان، در غرفه سازی بسیار زیاد است! در حقیقت دنیای رنگ ها خیلی جالب و پر رمز و راز است که کافیست این رمز ها و قاعده ها را بدانید و در جای مناسب از ان استفاده کنید. بایستی با یک ترکیب رنگ جذاب و ویژه برای غرفه یک طرح پیاده کنید.

    مشخص کردن جای تک تک اشخاص حاضر در غرفه: اگر موضوع یک طراحی ساده و معمولی بود، می توانستیم این مورد را در نظر نگیریم ولی اینجا صحبت از طراحی مدرن و ویژه است، نمیشود با بی توجهی به این مورد ها، به نتیجه مطلوب خود نرسیم، به طراحی ای مدرن می گویند که حتی جای افراد را نیز مشخص می کند. همین طور بایستی با توجه به مساحت غرفه تعداد افرادی را برای حضور در غرفه تعیین کنند نه خیلی زیاد باشند نه کم. پس از مشخص کردن تعداد افراد جای آنها را تعیین کنید که در همه ی غرفه سازی های مدرن این امر موردی ضروری است.

    مواردی دیگر در طراحی مدرن غرفه سازی وجود دارد که در مقاله بعدی به آن میپردازیم.

منبع: اجاره تجهیزات نمایشگاهی

دسته ها: حتما بخوانید

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.